مجموعه آریاکوپلینگ در سال 1348  با هدف طراحی و ساخت قالبهای ویژه صنعتی تاسیس گردید. همگام با فرایند صنعتی شدن کشور و عزم صنعتگران برای تولید ملی در ابتدای دهه 60، این مجموعه با ذهنیت توسعه خدمات، به سرعت دامنه فعالیت خود را گسترش داده و با افزایش توان تکنولوژیکی و تجهیزاتی، تولید قطعات صنعتی را آغاز نمود. دانش، خلاقیت و تجربه بیش از یک دهه فعالیت مستمر و موثر در زمینه قالب سازی، این امکان را فراهم نمود تا به تدریج طیف وسیعی از محصولات تولیدی به روش تزریق پلاستیک، ریخته گری دایکست و ماشینکاری با رعایت بالاترین حدود استانداردهای کیفیت به بازارهای صنعتی کشور راه یافته و زمینه را برای هدف گذاری تولیدات تخصصی و انحصاری فراهم آورد.

ورود موخر خدمات آتش نشانی به ایران طی کمتر از یک قرن اخیر، به هیچ عنوان از اهمیت توجه به آن نمی کاهد. ورای جان عزیز، انسان امروزی شهری بی شائبه تلاش می کند تا اندوخته ای از آرامش برای خود و خانواده اش فراهم آورد و آزمون هر آزموده ای که این آرامش را به خطر بیاندازد از عقل سلیم به دور است. فضاهای آپارتمانی بسیار نزدیک به هم با تعداد طبقات زیاد، مراکز خرید عظیم که جمعیت کثیری را در خود جای می دهند و محیط های وسیع صنعتی با پرسنل متعدد، هر ساعت به ما یادآور می شوند که بی توجهی به خطرات ناشی از حریق چه فاجعه غیر قابل جبرانی را رقم خواهد زد و هر گونه قصور در اجرای یک نظام هدفمند به منظور پیشگیری و مقابله با آتش های احتمالی چه آثار وحشتناکی به بار خواهد آورد.

همواره ورود به صنایع حساس که مستقیما با جان و دارایی انسان ها در ارتباط هستند تصمیمی دشوار و سرنوشت ساز است. تنها مجموعه های مسئول و راسخ با اهداف والای انسانی قادر خواهند بود در این عرصه ایفای نقش نمایند و با تلاش روزافزون در حفاظت از جان و مال و آرامش همنوع بکوشند. مجموعه آریاکوپلینگ مفتخر است که این وظیفه را طی سالیان متوالی متعهدانه و داوطلبانه به عهده گرفته و از هیچ گونه تلاشی برای خدمت به امنیت جامعه فروگذار نبوده است.

اعتقاد به بهره گیری از تجربیات پیشگامان عرصه آتش نشانی و مولدین دانش برای کشورهای در حال توسعه اولویتی غیرقابل انکار است و لذا اولین گام در تولید محصولات مرتبط با اطفای حریق برای مجموعه آریاکوپلینگ با هدف حفاظت از جان و مال انسان ها و بی نیازی کشور از واردات این گروه کالایی، به کارگیری دانش و استانداردهای مدون بین المللی بود. تجهیزات بروز جایگزین گردیده و فعالیت این مجموعه در راستای تحقق اهداف جدید مطابق با کاملترین استاندارهای منتخب اروپایی آغاز شد. موازی با رعایت الزامات و دستورالعملهای این استانداردها، در نظر گرفتن شرایط خاص اقلیمی و بومی در تعامل مداوم با مراکز علمی، تحقیقاتی و اساتید دانشگاه همچنین مشورت مداوم با فعالان عرصه آتش نشانی، همکاری با اداره استاندارد و به ویژه مشارکت در تدوین چندین استاندارد ملی مرتبط، منجر به افزایش بیش از پیش کارایی محصولات این مجموعه گردید به طوریکه طی مدت زمانی کوتاه، افزایش کارکرد، سهولت در عملکرد و کیفیت بالای قطعات تولید شده توسط آریاکوپلینگ به گواه موسسات معتبر آزمایشگاهی، استانداردهای بین المللی را هم در نوردیده و رضایت کامل مشتریان و مصرف کنندگان را موجب شد.

 

نگاه مستمر و ویژه مدیریت مجموعه به کیفیت به سبب اهمیت بالای محصولات از منظر ایمنی،اجرای جزء به جزء الزامات استانداردهای ملی و بین المللی آتش نشانی و قطعه سازی حتی با وجود مشکلات تولیدکنندگان در سال های دور و نزدیک، به کارگیری نیروی انسانی مجرب و متخصص، استفاده از مواد اولیه مصرفی با کیفیت و ارتقای مداوم تجهیزات، آریاکوپلینگ را همواره به عنوان یک همراه معتمد شانه به شانه کلیه واحدهای آتش نشانی شهری و صنعتی مطرح نموده است. بی شک اطمینان مسئولین، فعالان و اساتید این عرصه، سرمایه عظیمی است که با تلاش بی شائبه پرسنل متعهد مجموعه به دست آمده و محافظت می گردد

تجهزات آتشنشانی|قیمت تجهیزات آتشنشانی آریا کوپلینگ|خرید تجهیزات آتشنشانی|