سیستم اتصالات آلمانی (Storz) یکی از ابزارهای مهم و معروف اتصالات آبرسانی، به ویژه در مصارف آتش نشانی هستند. این اتصالات در سطح وسیع در عملیات آتش نشانی در اغلب کشورهای جهان از جمله کشورمان مورد استفاده هستند.
اتصالات آلمانی دارای انواع تبدیل‌ها برای کاربردهای مختلف است. یکی از این تبدیل‌ها تبدیل رزوه‌ای Storz است که برای اتصال تجهیزات رزوه شده به سیستم اتصالات آلمانی کاربرد دارد.

مجموعه آریا کوپلینگ در راستای رسالت ایمنی و تامین تجهیزات اطفای حریق با کیفیت و مطابق با دستورالعمل استانداردهای ملی و بین‌المللی، اتصالات آلمانی (Storz) با بالاترین کیفیت مواد اولیه و در سایزهای مختلف را تولید می‌کند.

مزیت‌های بزرگ اتصالات آلمانی سرعت، سهولت و کیفیت بالای جفت شدن اتصالات بدون هیچ گونی نشتی است. اتصالات آلمانی تولیدی آریا کوپلینگ علاوه بر مصارف آتش نشانی در تمام سامانه‌های انتقال آب قابلیت استفاده دارند.

تبدیل‌های رزوه‌ای Storz از یک طرف به تجهیزات رزوه شده و از طرف دیگر به سایر اتصالات سیستم آلمانی جفت می‌شوند. شما می‌توانید با استفاده از این تبدیل در ابتدای خطوط آب رسانی و پمپ‌ها (آتش نشانی) تجهیزاتی مانند شیرفلکه‌ها، شیرهای ایستاده و هایدرانت‌ها را به سیستم آب رسانی متصل کنید.

همچنین این تبدیل تودنده بوده و در تبدیل‌های BS به Storz ، در هر دو نوع نری و مادگی تک گوشواره مورد استفاده است.

درپوش رزوه ای:

درپوش‌های زنجیردار اتصالات آلمانی آریا کوپلینگ برای آب بندی و پوشاندن مجراهای آزاد و بلااستفاده اتصالات آلمانی طراحی شده‌اند.

درپوش‌های Storz در مواقعی مانند شیرفلکه‌های مورد استفاده در داخل سیستم خشک اطفای حریق جعبه و قرقره، می‌توان برای جلوگیری از نشتی ناشی از بازکردن اشتباه، از درپوش برای آب بندی مجرای اتصال آلمانی استفاده کرد.

یادداشت

با توجه به نوسانات بازارلطفا برای اطلاع از قیمت ها با دفتر فروش تماس بگیرید
02166153759
02166154412
09126710935