کوپلینگ آریا|تجهیزات آتش نشانی |کوپلینگ|

بست تخصصی کوپلینگ برای اتصال انواع شیلنگ‌های تخت به کوپلینگ‌های شیلنگ خور آلمانی (Storz) و انگلیسی (BS) بر روی لایه خارجی شیلنگ استفاده می‌شود.

محصول بست تخصصی کوپلینگ، که به نام آریا کوپلینگ به ثبت رسمی رسیده، راهکاری برای جایگزینی روش سیم پیچ برای بستن شیلنگ بر روی کوپلینگ‌های شیلنگ خور است.

مجموعه آریا کوپلینگ در راستای رسالت ایمنی و تامین تجهیزات اطفای حریق با کیفیت و مطابق با دستورالعمل استانداردهای ملی و بین‌المللی، انواع کوپلینگهای آتش نشانی با بالاترین کیفیت مواد اولیه و در سایزهای مختلف را تولید می‌کند.

استفاده از سیم پیچ برای اتصال شیلنگ‌های تخت به انواع کوپلینگ‌های شیلنگ خور، ممکن است باعث ایجاد آسیب به لایه خارجی شیلنگ‌ها شود. همچنین انجام صحیح و استاندارد سیم پیچی، مهارت و زمان زیادی می‌طلبد. تا این اتصال حتی در فشارهای کاری بسیار زیاد نیز کاملا آب بند باشد.

جهت حل این مشکل، تیم طراحی و تحقیق و توسعه مجموعه آریا کوپلینگ پس از مطالعات بسیار، موفق به طراحی و تولید بست تخصصی کوپلینگ شدند.

با استفاده از این بست‌ها به راحتی می‌توان اتصال شیلنگ به انواع کوپلینگ را به راحتی و سرعت بسیار بیشتر به انجام رساند. این بست‌ها مجهز به پیچ‌های آلن مستحکم و با طول عمر بالا هستند.

همچنین این بست‌ها با راحتی در بازوبست، قابلیت استفاده مجدد دارند. در صورتی که چنین قابلیتی برای اتصال سیم پیچی وجود ندارد.

با توجه به نوسانات بازار لطفا برای اطلاع از موجودی اجناس وقیمت با دفتر تماس بگیرید
02166153759
091267109335